Typy na dziś: Dubel na niedzielę 21.07. z kursem 2.66.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 21. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.66. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Malmo zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu z Siriusem. Gospodarze są liderem rozgrywek i na 10 meczów przed własną widownią wygrali aż siedem razy. Sirius zajmuje 10. pozycję i na siedem meczów wyjazdowych przegrał tylko trzy razy. W czterech ostatnich spotkaniach między tymi drużynami na Swedbank Stadion Malmo strzelało przynajmniej dwie bramki. Liczymy na kontynuację tej serii i przynajmniej dwa trafienia gospodarzy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że New York Yankees pokonają u siebie Colorado Rockies różnicą przynajmniej dwóch runów. Nowojorczycy mają zbyt dobrą ofensywę, aby nie wykorzystać faktu, że Rockies posłali dziś na górkę miotacza Germana Marqueza, z którym na pokładzie przegrali trzy mecze z rzędu. Jego ERA (earned run average) wynosi aż 5.12, co dla pichera z MLB jest bardzo słabym wynikiem. Naszym zdaniem Yankees dziś wygrają i pokryją linię -1.5 runa.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.66.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB