Typy na dziś: Randers – Brondby

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 21. dzień lipca wybraliśmy ze duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Brondby Kopenhaga pokona na wyjeździe Randers. Gospodarze na inaugurację sezonu przegrali w delegacji z Sonderjyske 1:2, a goście ze stolicy pokonali beniaminka z Silkeborga aż 3:0.

Ekipa z Kopenhagi grała w minionym tygodniu w eliminacjach do Ligi Europy, ale po korzystnym wyniku w pierwszym meczu, w rewanżu trener Niels Frederiksen dał odpocząć kilku podstawowym graczom. Mimo porażki w Turku, Brondby awansowało do kolejnej fazy, w której już w najbliższy czwartek zmierzy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

Mimo iż to dopiero początek sezonu, to naszym zdaniem Brondby ma o dwie klasy lepszą drużynę. Do tego ich lokalny przeciwnik i największy rywal w walce o mistrzostwo wygrał w piątek swój mecz. Nie sądzimy, aby Brondby już na początku sezonu chciało tracić dystans do Kopenhagi. Aby tego uniknąć muszą dziś po prostu wygrać i naszym zdaniem ta sztuka im się powiedzie.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Brondby pokona dziś Randers.

Randers – Brondby, typ: 2, kurs: 2.05.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…