Typy na dziś: Dubel na niedzielę 25.08. z kursem 2.39

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 25. dzień sierpnia wybraliśmy ze słowackiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Slovan Bratysława pokona na własnym stadionie Żylinę. Jest to mecz na szczycie, bowiem obie drużyny po pięciu kolejkach mają na koncie komplet punktów. Jednak naszym zdaniem Slovan jest lepszym zespołem. Do tego ekipa z Bratysławy wygrała u siebie z Żyliną cztery mecze z rzędu. Liczymy dziś na ich piąte zwycięstwo.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Phillies wygrają wyjazdowe spotkanie z Miami. Miotaczem w zespole z Filadelfii będzie dziś ich as, czyli Aaron Nola. Z nim na górce miotacza Phillies radzą sobie bardzo dobrze i rzadko przegrywają. W tym sezonie Nola grał dwa mecze przeciwko Marlins i oba przegrał. Liczymy, że dziś ta zła seria zostanie przerwana i Phillies pokonają Miami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…