Typy na dziś: Dubel na niedzielę 27.10. z kursem 2.79

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 27. dzień października wybraliśmy ze szwajcarskiej ekstraklasy oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.79. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Young Boys pokonają u siebie Thun różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze są wiceliderem rozgrywek, a goście zajmują ostatnie miejsce. Naszym zdaniem więcej jakości piłkarskiej mają gracze z Berna i powinni dziś wysoko wygrać. Ostatni pojedynek tych drużyn na tym stadionie zakończył się wygraną Young Boys 5:1. Dziś nie musi być tak wysoko, ale liczymy, że gospodarze pokryją handicap 0:1.

W drugim meczu Dubla typujemy, że Seattle Seahawks pokonają Atlantę Falcons różnicą przynajmniej pięciu punktów. Sprawa jest prosta, bo Atlanta zagra bez swojego podstawowego quarterbacka, który w ostatnim meczu doznał kontuzji. W tej sytuacji goście mają ułatwione zadanie i dziś powinni wygrać na tyle wysoko, aby pokryć handicap -4.5. My uważamy, że wygrają nawet wyżej, ale nie będziemy aż tak ryzykowali.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.79.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś