Singiel na dziś: Buffalo Bills – Philadelphia Eagles

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 27. dzień października wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Philadelphia Eagles pokona na wyjeździe Buffalo Bills, czy to w regulaminowym czasie gry, czy to po dogrywce. Można powiedzieć, że drużynie z Filadelfii nie idzie w tym sezonie, ale byłoby to małe niedopowiedzenie. Oprócz słabych wyników (bilans 3-4) w szatni panowała ostatnio fatalna atmosfera, po tym, jak któryś z zawodników wynosił informacje do mediów. Do tego w piątek jeden z zawodników (Orlando Scandrick), który został wyrzucony z klubu, poszedł do telewizji FoxSports i obraził cały klub, począwszy od generalnego menedżera, do kapitana drużyny.

Możesz zatem zapytać, dlaczego gramy dziś na Eagles? Głównie dlatego, że jest coś takiego jak duma i dziś gracze z Filadelfii będą musieli ją pokazać. W przeciwnym razie ich sezon się skończy, a tego nikt w mieście sobie nie wyobraża.

Do tego Buffalo jest totalnie słabym zespołem, który bilans 5:1 zbudował sobie grając z najgorszymi zespołami w lidze. Poza dobrą defensywa Bills nie mają się czym pochwalić. Młody QB Josh Allen popełnia wiele błędów, których do tej pory słabi rywale nie potrafili wykorzystać.

Gramy na Eagles i naszym zdaniem są to łatwe pieniądze do zarobienia, bo nie ma lepszego leku na wyjście z kryzysu, jak zwycięstwo. Do tego Eagles lubią być postawieni pod ścianą, lubią grać kartą “nikt w nas nie wierzy”. W związku z tym stawiamy na wygraną Filadelfii.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Buffalo Bills – Philadelphia Eagles, typ: 2, kurs:  1.95.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…