Typy na dziś: Dubel na niedzielę 6.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę w 6. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz angielskiej Premier League. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.26. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że w czwartym meczu półfinału Konferencji Zachodniej NBA Golden State Warriors pokonają New Orleans Pelicans różnicą przynajmniej 3 punktów. GSW przegrało trzeci mecz, ale nie sądzimy, że polegną dwa razy z rzędu. Naszym zdaniem rywalizacja przeniesie się do Oakland przy stanie 3:1 dla GSW.

W drugim meczu Dubla gramy na Arsenal. Kanonierzy nigdy nie przegrali ligowego spotkania z Burnley i stawiamy, że trzy punkty zostaną dziś na Emirates Stadium. Stawką meczu jest szóste miejsce w tabeli i uważamy, że Arsenal je utrzyma, inkasując komplet „oczek” na swoim obiekcie.

Dubla gramy dziś w Unibecie, który daje zakład bez ryzyka aż do 200 zł! Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…