Typy na dziś: Singiel na niedzielę 6.05.

Oceń

Singla na niedzielę 6. dzień maja zagramy w duńskiej Superlidze. Wybraliśmy spotkanie w derbach Kopenhagi i zagramy ryzykownie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że derbowy pojedynek o prym w stolicy Danii wygra Brondby, które w tym pojedynku pełnić będzie rolę gości. Brondby jest liderem ligi i głównym kandydatem do mistrzostwa kraju. Nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, bo na ich potknięcie czeka Midtjylland. Do końca sezonu pozostały cztery kolejki i ewentualna porażka sprawi, że trudno będzie o drobienie straty punktowej.

Liczymy, że drużyna, w której prym wiedzie polski napastnik Kamil Wilczek, zdoła wygrać derbowy pojedynek. Owszem ryzyko tego typu jest spore, ale i nagroda jest ciekawa w postaci kursu 2.40. Warto zaryzykować.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

FC Kopenhaga – Brondby, typ: 2, kurs: 2.40. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…