Typy na dziś: Dubel na piątek 07.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na piątek 7. dzień  września zagramy w Lidze Narodów oraz w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.07. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w spotkaniu Turcji z Rosją padną przynajmniej dwie bramki. Bukmacherzy widzą to spotkanie underowo i być może mają rację. Jednak my uważamy, że nie będzie tu bezbramkowego remisu. Zarówno Turcja, jak i Rosja mają potencjał w ataku. Obie drużyny spotkały się ze sobą przed mundialem i padł remis 1:1. Nie mamy nic przeciwko takiemu wynikowi.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Pirates pokonają u siebie Marlins. Nie chcemy tu żadnych niespodzianek i niech lepsza drużyna wygra, a tą z pewnością jest Pittsburgh.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Podcast #kasujemy

Reklama