Typy na dziś: Dubel na piątek 12.07. z kursem 2.69.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 12. dzień lipca wybraliśmy z duńskiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.69. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Midtjylland zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu przeciwko Esbjergowi. Jest to mecz inaugurujący nowy sezon rozgrywek w Danii i jak zawsze zalecamy ostrożność w pierwszych kolejkach. W przeszłości Midtjylland dał nam wiele zarobić, bo to drużyna bardzo overowa i często ich mecze kończyły się dużą liczbą bramek. Dziś bardziej niż na zwycięstwo gospodarzy liczymy, że zdobędą przynajmniej dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Tampa Bay Rays pokona na wyjeździe Baltimore Orioles. Gospodarze są najsłabszą drużyną w MLB i nawet kilka dni przerwy związanej z All-Star Game nie zmieni oblicza tej drużyny. Z drugiej strony zespół z Florydy jest bardzo solidny i nie ma problemów z wygrywaniem meczów z drużynami z ujemnym bilansem. Dodajmy jeszcze, że miotaczem w ekipie z Baltimore będzie dziś Dylan Bundy. Z nim w składzie Orioles przegrali 21 z ostatnich 28 meczów.

 Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.69.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB