Typy na dziś: Dubel na piątek 12.07. z kursem 2.69.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 12. dzień lipca wybraliśmy z duńskiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.69. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Midtjylland zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu przeciwko Esbjergowi. Jest to mecz inaugurujący nowy sezon rozgrywek w Danii i jak zawsze zalecamy ostrożność w pierwszych kolejkach. W przeszłości Midtjylland dał nam wiele zarobić, bo to drużyna bardzo overowa i często ich mecze kończyły się dużą liczbą bramek. Dziś bardziej niż na zwycięstwo gospodarzy liczymy, że zdobędą przynajmniej dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Tampa Bay Rays pokona na wyjeździe Baltimore Orioles. Gospodarze są najsłabszą drużyną w MLB i nawet kilka dni przerwy związanej z All-Star Game nie zmieni oblicza tej drużyny. Z drugiej strony zespół z Florydy jest bardzo solidny i nie ma problemów z wygrywaniem meczów z drużynami z ujemnym bilansem. Dodajmy jeszcze, że miotaczem w ekipie z Baltimore będzie dziś Dylan Bundy. Z nim w składzie Orioles przegrali 21 z ostatnich 28 meczów.

 Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.69.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB