Typy na dziś: Derry City – UC Dublin

Typy do Singla na piątek 12. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Derry City zdobędzie przynajmniej trzy bramki w domowym spotkaniu z UC Dublin. Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli, czyli są typowym, ligowym średniakiem. Z mocnymi drużynami powalczą o remis, czasami uda im się wygrać spotkania z drużynami swojego poziomu, ale nie mają problemów z pokonywaniem słabeuszy.

W Irlandii są dwie słabe drużyny, które szorują po dnie tabeli. Jedną z nich jest dzisiejszy rywal Derry, czyli studenci z Dublina, a druga Finn Harps. Z tą druga drużyną Derry wygrali ostatnio u siebie 4:0. Takiego samego rezultatu możemy spodziewać się również dziś, choć nie polecamy grania handicapów -2 lub -3. Studentom czasami udaje się strzelić bramkę na wyjazdach, jak to uczynili choćby w meczu z Dundalk, który przegrali 1:3.

Żeby było bezpieczniej, to gramy na powyżej 2.5 gola dla gospodarzy, którzy nie powinni mieć problemu ze studentami. W ostatnim meczu między tymi drużynami na tym stadionie Derry wygrali 3:0. Nie mamy nic przeciwko takiemu samemu wynikowi.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Derry zdobędzie przynamniej trzy gole w starciu ze studentami z Dublina.

Derry City – UC Dublin, typ: 1 powyżej 2.5 gola, kurs: 1.95.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB