Typy na dziś: Dubel na piątek 2.08. z kursem 2.55.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 2. dzień sierpnia wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.55. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Bohemians pokona na wyjeździe Finn Harps. Gospodarze wygrali ostatnio dwa mecze z rzędu, ale nadal zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Uważamy, że dziś wszystko wróci do normy, czyli Finn Harps polegną. Bohemians są lepszym zespołem i mimo iż ich ostatnie wyniki nie są najlepsze, to dziś powinni odnieść zwycięstwo. Może wymęczone 1:0, ale czujemy, że przygoda gospodarzy z wygrywaniem meczów dziś się zakończy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Houston Astros pokonają we własnym ball parku Seattle Mariners. Miotaczem w drużynie z Teksasu będzie dziś Wade Miley, który w tym sezonie grał już trzy razy przeciwko Seattle i trzy razy Astros wygrywali. Nie przewidujemy tu żadnej niespodzianki, bo gospodarze są znacznie lepszą drużyną w ofensywie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.55.

Typy na dziś

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB