Typy na dziś: UC Dublin – Derry City

Typy do Singla na piątek 2. dzień sierpnia wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Derry City pokona na wyjeździe UC Dublin różnicą przynajmniej dwóch goli. Gospodarze są studencką drużyną, która w tabeli zajmuje ostatnie miejsce. Z 26 meczów tego sezonu przegrali aż 19 razy, co tylko pokazuje, jak niski poziom sportowy prezentuje ta drużyna.

Goście plasują się w tabeli na czwartej pozycji i dość przyzwoicie grają na wyjazdach. Pięć ostatnich występów na kampusie zespołu z Derry kończyło się ich zwycięstwem i pokryciem handicapu -1.

Liczymy, że nie będzie w tym pojedynku żadnej niespodzianki i wygra lepsza drużyna, a tą z pewnością są goście. Skromne 2:0 nam wystarczy, ale coś czujemy, że może być jeszcze wyżej.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Derry City pokona studentów z Dublina i pokryje handicap -1.

UC Dublin – Derry City, typ: 2 (-1), kurs: 1.77.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB