Typy na dziś: UC Dublin – Derry City

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 2. dzień sierpnia wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Derry City pokona na wyjeździe UC Dublin różnicą przynajmniej dwóch goli. Gospodarze są studencką drużyną, która w tabeli zajmuje ostatnie miejsce. Z 26 meczów tego sezonu przegrali aż 19 razy, co tylko pokazuje, jak niski poziom sportowy prezentuje ta drużyna.

Goście plasują się w tabeli na czwartej pozycji i dość przyzwoicie grają na wyjazdach. Pięć ostatnich występów na kampusie zespołu z Derry kończyło się ich zwycięstwem i pokryciem handicapu -1.

Liczymy, że nie będzie w tym pojedynku żadnej niespodzianki i wygra lepsza drużyna, a tą z pewnością są goście. Skromne 2:0 nam wystarczy, ale coś czujemy, że może być jeszcze wyżej.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Derry City pokona studentów z Dublina i pokryje handicap -1.

UC Dublin – Derry City, typ: 2 (-1), kurs: 1.77.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 22.01.
https://youtu.be/WH4lely80z0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22 🎙🎙🎙 https://open.spotify.com/episode/58pFm1OvAO9cJYpfqGbCKX?si=00chlgLgTPioPCKerMKbNA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=712f4d6f-d1da-483a-a7e0-b294edbad396

Load More…