Typy na dziś: Dubel na piątek 20.11.

Mało kto spodziewał się, że dobrze grająca w lidze Cracovia może przegrać na własnym obiekcie z Zagłębiem Sosnowiec i odpaść z rozgrywek Pucharu Polski. Niespodzianki są jednak częścią sportu. Miejmy nadzieję, że dzisiaj już szczęście nam dopisze i nasz kupon bez problemu okaże się być trafionym. Grajcie z nami.

Pozycja 1: Austria, godz. 18:30, St. Polten – FAC Wien, typ: 1, kurs: 1.44

Starcie Dawida z Goliatem, tak trzeba określić to starcie. Gospodarze sklasyfikowani są na drugim miejscu i wygrali trzy mecze z rzędu. Goście natomiast są po zupełnie przeciwległym biegunie tabeli, bowiem są przedostatni, grają słabo i nie mają po swojej stronie żadnych argumentów, aby w tym meczu zgromadzić jakieś punkty. Stawiamy na gospodarzy, którzy są w lepszej formie i walczą o awans.

Pozycja 2: Białoruś, godz. 16:00, BATE – Mikashevichi, typ: 1, kurs: 1.36

1/8 finału Pucharu Białorusi. BATE u siebie podejmie Mikashevichi. Gospodarze w rozgrywkach ligowych idą jak burza, pewnie wygrywając mecz za meczem. Goście to ligowy średniak, który co prawda ma na swoim koncie passę trzech wygranych z rzędu, ale zajmuje dopiero piąte miejsce. BATE u siebie nie zwykło przegrywać, zatem naszym zdaniem będziemy świadkami jednostronnego meczu.

[sc:bet365] Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 1.96.

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.