Typy na dziś: Dubel na piątek 22.01.

Weekend zaczynamy bardzo ciekawym kuponem. W dzisiejszym dublu zobaczycie m.in. jedno bardzo atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie z drugiej ligi francuskiej. Powodzenia, życzymy miłej lektury!

Pozycja 1: Francja, Ligue 2, godz. 20:00, Paris FC – Sochaux, typ: under 2.5, kurs: 1.47

Gospodarze jak na razie zajmują ostatnią pozycje w tabeli i w tym sezonie wygrali tylko raz. Goście spisują się niewiele lepiej, bowiem nad dzisiejszym rywalem mają tylko cztery punkty przewagi i są na osiemnastej lokacie. Jedni i drudzy mają spore problemy ze strzelaniem bramek, zatem dzisiaj gradu goli się nie spodziewamy. Czeka nas sporo walki i bardzo wyrównane widowisko. Naszym zdaniem dwie bramki w tym starciu to absolutne maksimum.

Pozycja 2: Holandia, Jupiler League, godz. 20:00, Venlo – Jong PSV, typ: over 2.5, kurs: 1.53

Venlo to wicelider tabeli, który średnio zdobywa 2,5 bramki na spotkanie. Gospodarze grają bardzo ofensywnie i ostatnio są w świetnej dyspozycji, bowiem wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań o punkty. Goście sklasyfikowani są dopiero na czternastym miejscu i mają jedną z gorszych formacji defensywnych w lidze. Będziemy świadkami otwartego spotkania i naszym zdaniem sporej liczby trafień.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.25

Nowy rok to czas na zmianę bukmachera!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.