Typy na dziś: Dubel na piątek 25.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na piątek 25.05.
Oceń

Typy do Dubla na piątek 25. dzień maja wybraliśmy austriackiej Erste Ligi oraz irlandzkiej Premier Division. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś równie 2.00. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że w meczu Innsbrucka z FAC Wiedeń padną przynajmniej trzy bramki. W ostatnich czterech spotkaniach na tym stadionie over 2.5 był pokrywany za każdym razem. Liczymy na kontynuację tej serii.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo Dundalka z Bray. Pierwsza drużyna tabeli spotyka się z ostatnią i tu nie może być niespodzianki. Odważniejszym polecamy zagranie wyższego handicapu, bo wynik jaki chodzi nam tu po głownie to przynajmniej 3:0. My jednak spokojnie zagramy 3-drogowy handicap 0:1. Więcej o handicapach przeczytasz TUTAJ.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.00, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…