Typy na dziś: Dubel na piątek 29.01.

Zapraszamy do dubla na piątek. Wczoraj niestety Feyenoord przegrał u siebie przez co nasz dubel musimy zaliczyć na straty. Dzisiaj mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z naszymi przewidywaniami. Powodzenia.

Pozycja 1: Francja, National League, godz. 20:00, Strasbourg – Beziers, typ: 1, kurs: 1.40

Gospodarze są liderem tabeli i pewnie zmierzają po awans do Ligue 2. Ostatnio spisują się jednak bardzo słabo, przez co roztrwonili sporą przewagę nad resztą stawki. Gospodarze wygrali zaledwie jeden z ostatnich pięciu pojedynków. Dzisiaj okazję do przełamania mają znakomitą, bowiem grają na własnym obiekcie, a ich przeciwnik zajmuje dopiero piętnastą lokatę w tabeli. Stawiamy na jednostronny pojedynek, w którym Strasbourg od początku do końca narzuci rywalom swój styl gry i pewnie wygra.

Pozycja 2: Walia, godz. 20:45, Bala Town – Newtown, typ: 1, kurs: 1.50

Przenosimy się do Walii, gdzie w grupie mistrzowskiej dojdzie do bardzo ciekawego starcia. Gospodarze, którzy są wiceliderem i ostatnio grają bardzo dobrze u siebie zmierzą się z najsłabszą ekipą tej grupy, Newtown. Gospodarze u siebie spisują się bardzo dobrze i rzadko tracą punkty. Na dodatek wygrali dwa ostatnie bezpośrednie mecze z dzisiejszym rywalem. Goście grają natomiast bardzo w kratkę i naszym zdaniem ciężko im będzie odnieść w tym meczu korzystny rezultat. Czysta jedynka.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.10

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy