Typy na dziś: Dubel na piątek 9.02.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na piątek 9.02.
Oceń

Dubla na piątek zagramy w holenderskiej Eerste Divisie oraz rumuńskiej ekstraklasie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że w meczu Oss z Almere padną więcej niż dwa gole. W czterech z pięciu ostatnich spotkań na tym terenie linia 2.5 była pokrywana. Liczymy, że dziś obie ekipy wezmą się do roboty i kibice zobaczą przynajmniej trzy gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Astra pokona Gaz Metan. Goście są już pewni gry w strefie spadkowej, natomiast gospodarze muszą jeszcze walczyć o to, aby grać w grupie mistrzowskiej. Zwykle w takich meczach wygrywa drużyna z większa motywacją, a tej nie powinno zabraknąć gospodarzom.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.18, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…