Typy na dziś: Singiel na piątek 9.02.

Typy na dziś: Singiel na piątek 9.02.
Oceń

Piątkowego Singla zagramy trochę nietypowo, bo w Bundeslidze. Rzadko zaglądamy za zachodnią granicę Polski w poszukiwaniu typów, jednak dziś wydaje nam się to uzasadnione.

Stawiamy, że Lipsk wygra dziś z Augsburgiem. Gospodarze na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie ligowym 10 spotkań z czego wygrali sześć razy, notując również jedną porażkę. Ostatnio Lipsk wrócił na zwycięskie tory, wygrywając na wyjeździe z Monchengladbach. Wcześniej w dwóch kolejkach gubili punkty, ale na szczęście kryzys mają już za sobą.

Augsburg w 10 meczach na wyjeździe zdobył 12 punktów, co nie jest rewelacyjnym osiągnięciem.

Stawiamy, że Lipsk skasuje dziś trzy punkty i przeskoczy w tabeli Leverkusen.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Lipsk – Augsburg, typ: 1, kurs: 1.73.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…