Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 10.06. z kursem 2.36.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 10. dzień czerwca wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.36. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 3.5 gola w meczu IrlandiiGibraltarem. Różnica czysto piłkarska między tymi zespołami jest wręcz gigantyczna i liczymy, że przełoży się to na wynik. Stawiamy na przynajmniej cztery gole, co chyba nie będzie trudnym zadaniem dla Irlandczyków, którzy w marcowym meczu skompromitowali się i wygrali na wyjeździe tylko 1:0. Nadszedł czas rehabilitacji przed własną widownią.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej osiem runów w derbach Los Angeles między Angels a Dodgers. W ostatnich pięciu pojedynkach między tymi zespołami linia 7.5 była pokrywana za każdym razem. Dziś również liczymy na ciekawe widowisko z dużą liczbą runów.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.36.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB