Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 11.11. z kursem 2.40

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 11. dzień listopada z NFL oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dodatni handicap +9.5 punktów na Seattle Seahawks w wyjazdowym starciu z San Francisco 49ers. Dziesięć punktów w NFL to przepaść i mimo iż faworytem są Niners to nie sądzimy, aby przyjezdni tak wysoko przegrali. Ba! Nie zdziwimy się jeśli wygrają, bo każda seria kiedyś się kończy, a ekipa z San Francisco jeszcze nie przegrała meczu w tym sezonie. Uważamy, że QB Russel Wilson będzie w stanie poprowadzić swoją drużynę do dobrego występu.

W drugim meczu Dubla stawiamy również dodatki handicap +7.5 punktów na Dallas Mavericks w wyjazdowym spotkaniu w Bostonie. Celtics stracili na kilka tygodni Gordona Haywarda, który rozgrywał świetny sezon. Ta kontuzja może wpłynąć bardzo negatywnie na postawę Bostonu, który wygrał siedem meczów z rzędu. Z drugiej strony Mavericks jeszcze nie przegrali meczu na wyjeździe, dlatego uważamy, że będzie to zacięte spotkanie i jeśli Dallas przegra, to nie więcej niż siedmioma punktami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Nowy bonus w Fortunie! https://tylkopilka.pl/nowy-bonus-w-fortunie/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama