Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 16.12. z kursem 2.25

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 16. dzień grudnia wybraliśmy ze włoskiej Serie A oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że w meczu Cagliari z Lazio padną przynajmniej trzy bramki. W domowych spotkaniach Cagliari strzelano w tym sezonie średnio aż 3.9 gola na mecz. Natomiast w aż sześciu z siedmiu wyjazdowych pojedynków Lazio była pokrywana linia 2.5 gola. Dlatego liczymy, że w dzisiejszym starciu tych drużyn zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Toronto Raptors pokona u siebie Cleveland Cavaliers różnicą przynajmniej dziewięciu punktów. Jest to typ bardziej przeciwko Cavs, ponieważ w tym sezonie przegrywają na wyjazdach ze średnią różnicą 12.5 pkt. Z drugiej strony Toronto grając u siebie jako faworyt wygra ze średnią różnicą 10.9 pkt. Uważamy, że Raptors wygrają dzisiejsze spotkanie i pokryją handicap -8.5 pkt.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś