Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 2.12. z kursem 2.39

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 2. dzień grudnia wybraliśmy ze portugalskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Porto pokona Pacos Ferreira, a w meczu padną przynamniej trzy bramki. Mimo iż Porto nie jest w wielkiej formie, to jednak z takim rywalem nie powinni mieć problemu. Ferreira zajmuje w tabeli drugie miejsce od końca i na wyjazdach przegrali cztery z pięciu meczów. Z kim jak z kim, ale z taką drużyną Porto nie powinno mieć problemu z wygraniem i strzeleniem trzech bramek.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Philadelphia 76ers wygra domowe spotkanie z Utah Jazz. Sixers nie przegrali w tym sezonie żadnego meczu w Wells Fargo Center. Z drugiej strony Jazz grają słabo na wyjazdach, bo z jedenastu spotkań w obcych halach wygrali zaledwie cztery razy. Uważamy, że Sixers będą w stanie przedłużyć serię wygranych meczów na swoim parkiecie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hibernian – Rangers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hibernian-rangers-6/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Norrkoping – Malmo https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-norrkoping-malmo/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Newcastle – Brighton https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-newcastle-brighton/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…