Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 24.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek w 24. dzień września zagramy w szwedzkiej ekstraklasie oraz tureckiej Super Lig. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.15. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Hacken pokona u siebie IFK Goteborg, a w meczu na szczycie w Turcji między Fenerbahce a Besiktasem padną mniej niż cztery gole.

W pierwszym przypadku gramy na Hacken, bo świetnie grają na własnym stadionie, na którym w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Na 10 meczów przed własną widownią wygrali aż siedem razy i tylko trzy razy dzielili się punktami. Z drugiej strony Goteborg gra fatalnie na wyjazdach. Na 10 meczów w delegacjach przegrali aż sześć razy i tylko dwa razy wygrali.

W Turcji liczymy na zacięte spotkanie na szczycie, dlatego gramy na poniżej 3.5 gola. W sześciu ostatnich meczach na tym obiekcie między tymi drużynami linia 3.5 nie była pokrywana. Dziś również nie spodziewamy więcej niż trzech bramek.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Podcast #kasujemy

Reklama