Typy na dziś – Singiel: Astra – Gaz Metan

Typy na dziś – Singiel: Astra – Gaz Metan
Oceń

Singla na poniedziałek 24. dzień września zagramy nietypowo, bo w rumuńskiej ekstraklasie. Rzadko gramy w tej lidze, ale dziś nie mamy wielkiego wyboru. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Astra pokona przed własną widownią Gaz Metan. Obie drużyny mają taką samą liczbę punktów i są sąsiadami w tabeli. Goście grają w kratkę, a większość punktów zdobyli z rywalami z dolnej części tabeli.

Astra pogubiła wiele punktów przez remisy i teraz, aby gonić czołówkę musi zacząć wygrywać zwłaszcza nas swoim stadionie. Wygrana gospodarzy sprawi, że awansują oni na 2. miejsce w tabeli.

Astra wygrała z Metanem trzy z ostatnich pięciu meczów na własnym stadionie. Liczymy, że dziś również skasuje komplet punktów.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Astra – Gaz Metan, typ: 1, kurs: 2.10.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…