Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 3.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 3.09.
Oceń

Dubla na poniedziałek 3. dzień września zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Piłkarska oferta na dziś jest bardzo uboga i musimy posiłkować się rozgrywkami w USA. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.21.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy na zwycięstwo Cleveland z Kansas City oraz na powyżej 3.5 runów Chicago Cubs. W pierwszym przypadki lepszą drużynę Indians, którzy walczą o utrzymanie pierwszego miejsca w swojej dywizji. Royals wygrali ostatnio kilka meczów pod rząd, ale z Baltimore wygrywa dziś prawie każdy. Indians są faworytem i liczymy, że pokażą się dobrej strony.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 3.5 runów jednej z lepszych ofensyw w MLB. Wczoraj w Filadelfii Cubs zdobyli aż 7 runów i to przeciwko Aaronowi Noli, a dziś przed znacznie słabszym miotaczem powinni również często wybijać piłki poza ballpark.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.21, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…