Typy na dziś – Singiel: Miami Marlins – Philadelphia Phillies

Typy na dziś – Singiel: Miami Marlins – Philadelphia Phillies
Oceń

Singla na poniedziałek 3. dzień września zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Piłkarze udali się na rozgrywki reprezentacyjne i oferta bukmacherów z tej dyscypliny wygląda bardzo ubogo.

My jednak jak zawsze coś znajdziemy do zagrania. Stawiamy, że Phillies wygrają na Florydzie. Dziś w Stanach święto Labor Day i z tej okazji wiele meczów jest rozgrywanych wcześnie.

Liczymy, że drużyna z Philly, która wczoraj dostała spore lanie od Chicago wróci na właściwe tory. Rywal na przełamanie idealny, bo Marlins to jedna z gorszych drużyn w lidze. Philadelphia potrzebuje bardzo tego zwycięstwa, aby nadal liczyć się w walce o playoffs. Sądzimy, że ofensywa Phillies wykorzysta słabe strony miotacza Miami Jose Ureny, który ma bilans 4-12.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka)/

Miami Marlins – Philadelphia Phillies, typ: 2, kurs: 1.67.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…