Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 31.07.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla w ostatni dzień lipca zagramy underowo. Szczerze mówiąc cieszymy się, że ten miesiąc już się kończy, bo to naprawdę najgorszy okres do typowania i grania u bukmachera. W sierpniu wznowią rozgrywki prawie wszystkie ligi i wybór do typów będzie jeszcze większy.

Auxerre – Lens, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.55.
Pierwsza kolejka rozgrywek zaplecza francuskiej ekstraklasy i mecz drużyn, które marzą o powrocie do Ligue 1. Spotkania między tymi drużynami są bardzo zacięte, ale skoro to inauguracja rozgrywek, to nie spodziewamy się wielu goli. W ogóle Ligue 2 jest mocno underowa, co potwierdziły mecze rozegrane w ten weekend. Na 9 spotkań, w 6 było poniżej 2.5 gola. Liczymy, że dziś nie padną w Auxerre więcej niż dwie bramki.

Korona Kielce – Cracovia, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.86.
Mecz z ogromnym znakiem zapytania, bo niby Korona w dwóch kolejkach spisywała się dobrze, to jednak zdobyła tylko jeden punkt – na Legii. Z drugiej strony Cracovia na fali optymizmu po wygranej w Gdański. Dziś w Kielcach każdy wynik jest możliwy, ale nie wierzymy, żeby padło tu wiele bramek, jeśli jakakolwiek padnie… Gramy tu również poniżej 2.5 gola.

Dubla zagramy w Fortunie. Znów mają najwyższy kurs na typowane przez nas wydarzenie. Nie zwlekaj, tylko załóż konto w Fortunie, klikając TUTAJ, aby grać u najlepszego, „polskiego” bukmachera.