Typy na dziś: Suduva – Crvena Zvezda

Typy do Singla na wtorek 9. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Crvena Zvezda zdobędzie przynajmniej dwie bramki w wyjazdowym spotkaniu z Suduvą. Co ciekawe obie drużyny grały w eliminacjach do Champions League również rok remu, z tym że rundę później. Wówczas ekipa z Belgradu wygrała oba mecze – u siebie 3:0, a na wyjeździe 2:0.

Suduva jest liderem rozgrywek na Litwie, gdzie rozegrano już 17 kolejek. Jednak poziom ligi za wschodnią granicą Polski jest dość niski, dlatego nie spodziewamy się tu żadnej niespodzianki.

Crvena Zvezda przygotowywała się do tego dwumeczu jedynie w meczach towarzyskich. W ostatnim sparingu zespół ze stolicy Serbii pokonał 3:1 BW Linz (2. liga w Austrii).

Na początku sezonu forma zespołu jest wielką niewiadomą, ale uważamy, że czysto piłkarskie umiejętności będą po stronie Serbów.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Crvena Zvezda zdobędzie dziś przynajmniej dwie bramki w Mariampolu.

Suduva – Crvena Zvezda, typ: 2 – powyżej 1.5 gola, kurs: 1.64.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB