Typy na dziś: Dubel na sobotę 14.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 14.07.
Oceń

Dubla na sobotę 14. lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz w ekstraklasie w Kazachstanie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.84. Zapraszamy i życzymy wielkich wygranych.


Stawiamy, że w meczu Astany z Szachtiorem Karaganda padną więcej niż dwie bramki. Gospodarze są liderem rozgrywek i w czterech ostatnich spotkaniach przed własną widownią pokrywali linię 2.5 gola. Rywal zajmuje drugie miejsce od końca i nie radzi sobie na stadionie w Astanie. Co ciekawe w sześciu ostatnich ligowych spotkaniach na tym terenie między tymi zespołami aż pięć razy padały więcej niż dwie bramki. Dziś liczymy na przynajmniej trzy gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy na wyjazdowe zwycięstwo  Phillies na Florydzie. Dziś w nocy ekipa z Miasta Braterskiej Miłości wygrała 2:0 i nie zdziwimy się jeśli w sobotę również nie pozwolą rywalom na zdobycie żadnego runa, bo miotaczem będzie Aaron Nola. To jeden z lepszych pitcherów w MLB, który właśnie został wybrany do zbliżającego się Meczu Gwiazd (All-Star Game). Z Nolą na pokładzie Phillies raczej nie przegrywają. Co jeszcze może cieszyć to fakt, że bullpen w ostatnich pojedynkach spisuje się przyzwoicie i zamykają mecze bez większych strat. Mecz zaczyna się o godzinie 22:10 i można go oczywiście obejrzeć przez MLB.com, do czego oczywiście zachęcamy.:-)

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.84, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…