Typy na dziś: Dubel na sobotę 16.06.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na sobotę 16. czerwca we Włoszech w barażu o prawo gry w Serie A oraz szwedzkiej 2. lidze. Wybraliśmy dwa spotkania, które dały nam łączny kurs 2.29, czyli idealnie na podwojenie. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w rewanżowym meczu Frosinone z Palermo padną mniej niż trzy bramki. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Palermo 2:1 i naszym zdaniem goście skupią się dziś na obronie tego wyniku.

Tylko dwa razy Palermo grało na Stadio Benito Stirpe w Frosinone i w obu tych meczach linia 2.5 nie była pokryta. Liczymy, że dziś historia się powtórzy i kibice zobaczą najwyżej dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Orgryte z Norrby. Cztery ostatnie mecze między tymi drużynami na tym stadionie kończyły się zwycięstwem gospodarzy. Liczymy na kontynuację tej serii.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.29, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…