Typy na dziś: Dubel na sobotę 2.06.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 2.06.
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 2. dzień czerwca wybraliśmy z białoruskiej ekstraklasy oraz węgierskiej OTP Bank Liga. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.35. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Stawiamy, że w meczu Haradzieji z BATE Borosow padnie więcej niż jedna bramka. Faworytem tego pojedynku są goście, którzy są liderem rozgrywek i dziś zmierzą się z ostatnią ekipą tabeli. Dwa gole w tym meczu to minimum, a odważniejszym polecamy zagranie nawet over 2.5.

W drugim spotkaniu tego Dubla stawiamy, że obie drużyny strzelą gola w starciu Puskas Academy z Paksi. Gospodarze są solidną ekipą w pokrywaniu BTS, więc liczymy, że dziś ponownie zaliczą mecz ze zdobytym i straconym golem.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.35, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…