Typy na dziś: Dubel na sobotę 26.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 26.05.
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 26. dzień maja wybraliśmy z barażu o awans do angielskiej Premier League oraz z białoruskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.09. Zapraszamy i jak zwykle życzymy dużych wygranych u bukmacherów.


Stawiamy, że batalii o prawo gry w angielskiej ekstraklasie padnie więcej niż jedna bramka. Linia na to spotkanie jest ustawiona bardzo nisko, ale naszym zdaniem padną tu przynajmniej dwa gole. Obie drużyny grają dobrze w obronie, ale stawka tego meczu jest wielka i tu szukamy naszej szansy. Nie wszyscy potrafią grać pod wielką presją.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 2.5 gola w małych derbach Mińska. Liczymy, że w starciu FK Mińsk z Torpedo padną mniej niż trzy gole. Skromne zwycięstwo gospodarzy? A może bezbramkowy remis? Nie widzimy tu wielu goli.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.09, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…