Typy na dziś: Dubel na sobotę 3.02.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 3.02.
Oceń

Dubla na sobotę zagramy we Francji oraz Szwajcarii. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.06. Uważamy, że te dwa mecze mogą przynieść zysk.


Stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu Lille z PSG. Paryżanie rozkręcili się na dobre i w trzech ostatnich meczach pokrywali linię 2.5. Cztery z pięciu ostatnich spotkań między tymi drużynami kończył się overem więc liczymy, że dziś również zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Wraca liga szwajcarska i nasza ulubiona drużyna czyli Young Boys. Na 9 spotkań u siebie aż 7 razy porywali linię 2.5. Na własnym stadionie strzelają aż miło i liczymy, że po zimowej przerwie wrócą równie skuteczni.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.06, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…