Typy na dziś: Singiel na sobotę 3.02.

Typy na dziś: Singiel na sobotę 3.02.
Oceń

Po krótkich problemach technicznych wracamy do typowania. Singla na sobotę zagramy we francuskiej Ligue 1, która rozegra dziś swoją 24. kolejkę.

Stawiamy, że Montpelier pokona dziś Angers po bardzo dobrym kursie 2.00. Gospodarze wygrali z tym rywalem 4 z pięciu ostatnich spotkań na swoim terenie.

Patrząc na historię pojedynków widzimy, że mecze tych drużyn charakteryzują się małą liczbą bramek. Kurs na under 2.5 gola jest za niski do Singla, dlatego trochę zaryzykujemy i postawimy na Montpelier. Skromne 1:0 – taki wynik tu widzimy.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Montpellier – Angers, typ: 1, kurs: 2.0.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NBA: Dubel na czwartek 17.01. z kursem 2.43. https://t.co/xnLpGq72kj #picks

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Load More…