Typy na dziś: Dubel na sobotę 7.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 7.07.
Oceń

Dubla na sobotę 7. lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz szwedzkiej ekstraklasie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Malmo pokona na wyjeździe najsłabszą drużynę ligi, czyli IK Sirius. Mimo iż goście fatalnie rozpoczęli sezon i nadal nie grają zbyt dobrze, to powinni wygrać na tym stadionie. Nie ma lepszej okazji na zwycięstwo w tej lidze niż potyczka z Siriusem.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Nationals pokonają Marlins przynajmniej dwoma runami. Dwa mecze tej serii padły już łupem Waszyngtonu i dziś naszym zdaniem stołeczni bejsboliści zamkną serię zwycięstwem. Jako że miotaczem Nats będzie dziś Max Scherzer, to nie dajemy Miami szans na zdobycie wielu runów.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.39, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…