Typy na dziś: Dubel na środę 10.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na środę 10.10.
Oceń

Typy do Dubla na środę w 10. dzień października wybraliśmy ponownie z rozgrywek z NHL oraz 2. ligi rumuńskiej. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.41. Zapraszamy i życzymy powodzenia.


Stawiamy dodatni handicap +1.5 na Vegas w pierwszym rewanżu za przegramy finał Pucharu Stanleya, który jak pamiętamy wygrali Washington Capitals. Teraz oczywiście stawka meczu jest o wiele mniejsza, ale pozostały rachunki do wyrównania. Spodziewamy się zwycięstwa gości z Las Vegas, ale zabezpieczymy się dodatnim handicapem +1.5.

Aby uzupełnić Dubla znów zaglądamy do rumuńskiej 2. ligi i gramy na wyjazdowe zwycięstwo Chindii. Dlaczego? Bo grają z jedną z najgorszych drużyn w lidze. Do tego ekipa z Targoviste gra dobrze na wyjazdach, co naszym zdaniem potwierdzi w tym pojedynku. 

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…