Typy na dziś – Singiel: Anaheim Ducks – Arizona Coyotes

Typy na dziś

Singla na środę 10. dzień października zagramy ponownie w amerykańskiej lidze hokeja, czyli w NHL. Z punktu widzenia zakładów bukmacherskich mamy przed sobą dwa tygodnie ciężkiej orki, którą powoduje przerwa na mecze reprezentacji. Radzimy w tym okresie grać ostrożnie.

Zostajemy dziś za oceanem i stawiamy, że w kalifornijskim Anaheim miejscowe Kaczory pokonają Arizona Coyotes.

Goście w poprzednim sezonie byli jedną z najgorszych drużyn w lidze, a i nowy sezon rozpoczęli od dwóch porażek. Co więcej, w tych meczach nie strzelili żadnej bramki, a to wiele mówi o ofensywnych liniach Arizony.

Trzy ostatnie mecze między tymi drużynami w Honda Center kończyły się zwycięstwem gospodarzy. Liczymy, na kontynuację tej serii, stawiając na zwycięzcę meczu również w dogrywce.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Anaheim Ducks – Arizona Coyotes, typ: 1 OT, kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…