Typy NHL: Boston Bruins – St. Louis Blues

typy NHL

To już ostatni mecz tego sezonu w NHL. Na kolejne trzeba będzie poczekać do jesieni. Finałowa rywalizacja o Puchar Stanleya przenosi się do Bostonu, gdzie miejscowi Bruins podejmą St. Louis Blues.

Mecz numer siedem w finale Pucharu Stanleya to najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się kibicom hokeja. Właśnie to spotkanie zdecyduje, kto podniesie wymarzone trofeum.

My w tym pojedynku proponujemy zagrać ponownie over bramkowy, który w tej serii nas jeszcze nie zawiódł. Powtarzać się nie będziemy, ale warto dodać, że w decydujących meczach drużyna przegrywająca zazwyczaj wycofuje bramkarza, co powoduje, że druga ekipa ma prostą drogę do bramki. Trochę na to liczymy i mamy nadzieję, że mecz numer siedem będzie wielkim widowiskiem. Powodzenia!

Boston Bruins – St. Louis Blues, typ: over 5,5, kurs: 2.21.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama