Typy na dziś: Dubel na środę 2.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Dubla na środę 2. dzień maja zagramy w młodzieżowej lidze w Anglii oraz w Bośni i Hercegowinie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.46.


Stawiamy – nieco ryzykownie – że w meczu Tottenhamu U23 z Manchesterem City U23 padną przynajmniej cztery bramki. Młode Koguty są najbardziej overową drużyną tej ligi. Na 21 spotkań w tych rozgrywkach w aż 13 linia 3.5 była pokrywana. Liczymy dziś na grad bramek.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Zeljeznicar pokona u siebie Krupę w 1. rundzie Pucharu BiH. Gospodarze wygrali wszystkie mecze z tym rywalem i nie widzimy powodu, dla którego mieliby dziś nie wygrać. Są lepsi i wierzymy, że pokażą to dziś na boisku.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.46, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…