Typy na dziś: Singiel na środę 2.05.

Oceń

Poza Ligą Mistrzów niewiele jest dziś do grania, dlatego do Singla na środę wybraliśmy finał Pucharu Polski, w którym Legia Warszawa zmierzy się na Stadionie Narodowym z Arką Gdynia. Zapraszamy jak co dzień i życzymy wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Legia wygra w regulaminowym czasie gry i po roku przerwy Puchar Polski wróci do stolicy. Owszem zdajemy sobie sprawę, że rozgrywki pucharowe to trochę inna rzeczywistość, ale Arka jest naprawdę w tragicznej formie. Gdynianie przegrali w lidze cztery mecze z rzędu – to pokazuje, że forma tego zespołu jest daleka od optymalnej.

Liczymy, że warszawianie nie będą chcieli kusić losu doprowadzając do serii rzutów karnych, tylko wygrają przekonująco w regulaminowym czasie gry.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Legia Warszawa – Arka Gdynia, typ: 1, kurs: 1.60.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…