Typy na dziś: Dubel na środę 23.12.

Wczorajszy dubel wszedł bez żadnego problemu, dzięki czemu nadal kontynuujemy naszą dobrą passę i można uznać, że wreszcie wróciliśmy na właściwe tory. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was na środę.

Pozycja 1: Włochy, godz. 20:30, Novara – Cesena, typ: 1 DNB, kurs: 1.36

Novara to trzecia drużyna ligi, która wygrała sześć ostatnich meczów u siebie, zazwyczaj minimum dwoma trafieniami. Goście na wyjazdach spisują się kiepsko i dobre mecze przeplatają słabszymi. Novara jest w świetnej formie i powinna udowodnić to w dzisiejszym spotkaniu. Warto dodać, że wszystkie cztery ostatnie mecze tej ekipy kończyły się minimum dwubramkowymi prowadzeniami.

Pozycja 2: Cypr, godz. 17:00, Achnas – Anorthosis, typ: 2, kurs: 1.40

Starcie Dawida z Goliatem, tak trzeba opisać ten pojedynek. Gospodarze to przedostatnia drużyna ligi, która wygrała jak na razie zaledwie dwa spotkania. Goście walczą z APOELem o tytuł mistrzowski i mają na swoim koncie świetną passę zwycięstw. Stawiamy, że w tym meczu będziemy świadkami bardzo jednostronnego widowiska i prawdziwego pogromu. Gospodarze nie mają po swojej stronie żadnych argumentów, aby mogli wygrać ten mecz.

[sc:bet365] Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 1.90

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.