Typy na dziś: Dubel na środę 26.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę w 26. dzień września zagramy we włoskiej Serie A oraz szwajcarskiej Super League. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.50. Zapraszamy i życzymy wielkich wygranych.

Stawiamy dziś dwa handicapy 0:1. Liczymy, że Juventus pokona Bolognę różnicą przynajmniej dwóch bramek oraz tego samego oczekujemy od Young Boys Berno w starciu z Sankt Gallen.

W pierwszym przypadku zauważamy, że Juve w trzech ostatnich pojedynkach z Bologną na własnym boisku pokrywało handicap 0:1. W drugiej opcji Young Boys w dwóch z ostatnich trzech meczach u siebie wygrywało z Sankt Gallen różnicą przynajmniej dwóch goli.

Liczymy, że lepsze drużyny, czyli gospodarze wygrają dziś swoje potyczki przekonująco i pokryją handicap 0:1.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy