Typy na dziś: Dubel na środę 4.04.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Środowego Dubla zagramy w Szkocji oraz we Włoszech. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.05. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Celtic Glasgow pokona FC Dundee przynajmniej dwoma bramkami. Różnica klas między tymi drużynami jest zbyt duża, aby mogło dojść do niespodzianki. Uważamy, że gospodarze wygrają to w stosunku 3:0, lub 3:1, w sam raz aby pokryć nasz handicap -1.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 3.5 goli w meczu Torino z Crotone. Obie drużyny w kryzysie, bo w ostatnich pięciu meczach mają identyczny bilans: jedna wygrana i aż cztery porażki. Nie widzimy w tym meczu wielu bramek, a już na pewno nie czterech, które przekreśliłyby szanse tego typu.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.05, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…