Typy na dziś: Singiel na środę 4.04.

Oceń

Rzadko gramy Ligę Mistrzów, ale dziś nie wypada odpuścić spotkania w Barcelonie. Dlatego do Singla na środę wybraliśmy potyczkę Dumy Katalonii z Romą. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Barca pokona rzymian przynajmniej dwoma bramkami. Co ważne dlatego typu – wszystko wskazuje na to, że w pierwszym składzie zagra Messi, a to znacznie podwyższa prawdopodobieństwo wysokiego zwycięstwa gospodarzy.

Ostatnie dwie wizyty Romy na Camp Nou kończyły się wynikami 6:0 i 3:1. Zdajemy sobie sprawę, że dziś to inne drużyny, ale mimo to, Barcelona z Messim to ogromna siła w ofensywie. Liczymy, że Katalończycy już w pierwszym meczu będą chcieli przesądzić kwestię awansu, a pomoże w tym pokaźne zwycięstwo na swoim stadionie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Barcelona – Roma, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.58.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…