Typy na dziś: Dubel na środę 9.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę w 9. dzień maja wybraliśmy z Pucharu Włoch oraz szwajcarskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.79. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Juventus wygra Puchar Italii. Stara Dama jest o krok od dubletu, który ma osłodzić fanom z Turynu zbyt wczesne odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Mistrzostwo praktycznie mają w kieszeni, a dziś powinni zgarnąć Puchar. Juve w roli gospodarza (w takiej roli wystąpi w Rzymie), wygrało trzy ostatnie mecze z Milanem. Liczymy, że dziś wygrają w regulaminowym czasie gry. (Można ten typ zamienić na Juve wygra Puchar, po kursie 1.4.)

W drugim meczu Dubla stawiamy, na powyżej 2.5 goli w starciu Thun z Zurichem. W 13 ostatnich spotkaniach na tym terenie między tymi drużynam, tylko raz linia 2.5 nie została pokryta. Liczymy, że dziś nie będzie kolejnego wyjątku i zobaczymy tu minimum trzy bramki.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.79, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…