Typy na dziś: Singiel na środę 9.05.

Oceń

Singla na środę 9. dzień maja zagramy nietypowo, bo w polskiej Ekstraklasie, która jak dobrze wiecie jest NNLS, czyli Najbardziej Nieprzewidywalną Ligą Świata, w której nikt nie chce wygrać mistrzowskiego tytułu.

Mimo to stawiamy, że Legia pokona dziś u siebie Wisłę Płock w derbach Mazowsza. Warszawianie nie mogą wypuścić z ręki okazji odskoczenia reszcie stawki walczącej o wygranie ligi.

Owszem, pamiętamy, że płocczanie wygrali przy Łazienkowskiej pod koniec 2017 roku (2:0), ale w myśl powiedzenia „nic dwa razy się nie zdarza”, gramy czystą „jedynkę”, po dość dobrym kursie 1.62.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Legia Warszawa – Wisła Płock, typ: 1, kurs: 1.62.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…