Typy na dziś: Dubel na wtorek 10.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Nasz poniedziałkowy dubel dnia okazał się zwycięski z czego się bardzo cieszymy. Zapraszamy Was do naszego dubla dnia na wtorek 10.05. Grajcie z nami. Powodzenia!

Pozycja 1, tenis – Rzym, godz.14:00, K. Anderson – J. Monaco, typ: 2, kurs: 1.53
Anderson w tym sezonie na korcie pojawił się zaledwie kilka razy i widać, że nie jest to ten sam gracz co w poprzednim sezonie. W poprzedniej rundzie wprawdzie pokonał Feliciano Lopeza, ale Hiszpan to chimeryczny zawodnik i całkiem jak nie Hiszpan nie przepada za grą na clay’u. Co innego Monaco. Argentyńczyk właśnie na tej nawierzchni czuje się najlepiej. Ostatnio wspaniale zaprezentował się na turnieju w Houston i widać, że miejsce, które obecnie zajmuje w rankingu jest zdecydowanie poniżej jego sporych możliwości. A był już kiedyś 12. na świecie. Chociaż obecnie dzieli tych tenisistów w rankingu aż 100 miejsc na korzyść Andersona my stawiamy na zdecydowane zwycięstwo Monaco.

Pozycja 2, piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, West Ham – Manchester United, typ: x2, kurs: 1.40
West Ham miał spore szanse na najlepszą czwórkę, a tymczasem wcale nie wykluczone, że spadnie aż na 8. miejsce. Z kolei podopieczni Van Gaala cały sezon byli mocno krytykowani, a na samym finiszu mogą uratować honor i wskoczyć do TOP4. Jeśli dziś wygrają na kolejkę przed końcem przeskoczą lokalnego rywala City. W poprzedniej kolejce West Ham dosyć niespodziewanie wysoko przegrał u siebie ze Swansea i może to sugerować ich słabszą formę. Mecz zapewne będzie wyrównany, ale my stawiamy na remis ze wskazaniem w stronę graczy z Manchesteru. Pojawiła się przed nimi ogromna szansa na uratowanie sezonu, a gdzieś tam na Old Trafford zapewne czuć jeszcze ducha Fergusona i uważamy, że jeśli taka drużyna jak United poczuje krew to już nie odpuści. Naszym zdaniem to goście będą dominować w tym meczu.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.14

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.