Typy na dziś: Dubel na wtorek 10.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na wtorek 10.07.
Oceń

Dubla na wtorek 10. lipca zagramy w eliminacjach do Ligi Mistrzów oraz w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.07.


Stawiamy, że w meczu Cork City z Legią Warszawa padną przynajmniej dwie bramki. Nie lubimy grać tak wczesnej fazy eliminacji, ale nie mamy innego wyjścia. Liczymy, że mistrzowie Polski wypracują sobie zaliczkę przed rewanżem, a aby to zrobić muszą strzelać bramki. Cork w tym sezonie wyraźnie ustępuje w lidze Dundalkowi i miewa słabsze spotkania. Gramy w tym pojedynku over 1.5 gola.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy na wygraną Yankees z Orioles. Wczoraj ekipa z NYC zawiodła nas oddając pierwszy mecz serii, ale w drugim już lekko wygrała. Dziś Yankees zamkną serię w Baltimore zwycięstwem – tego jesteśmy pewni!

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.07, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…