Typy na rzuty rożne: Niemcy – Estonia

Typy na rzuty rożne

Niemcy w ostatnich dziesięciu spotkaniach na własnym terenie wykonywali średnio aż 7.90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijali średnio 3.20 RR.

Estonia natomiast w ostatnich dziesięciu spotkaniach wyjazdowych wykonywała średnio 3.90 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijała średnio 6 RR.

Reprezentacja Niemiec jest faworytem tego spotkania i liczymy, że grając na własnym terenie wykonają o 5 kornerów więcej od dzisiejszego rywala.

Niemcy – Estonia, typ: Niemcy więcej rzutów rożnych (Handicap -4.5), kurs: 1.50.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama