Typy na dziś: Dubel na wtorek 12.06.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na wtorek 12.06.
Oceń

Dubla na wtorek 12. czerwca zagramy na Białorusi oraz w Finlandii. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.


Jednak jeśli nie musicie, nie grajcie…:-)

My jednak jak zawsze ryzykujemy. Stawiamy, że w meczu Slutska z Dneprem Mogilev padną mniej niż trzy bramki. Oba zespoły należą do bardzo underowych ekip w lidze, bo na 10 spotkań tylko 2 razy przekroczyły liczbę 2 goli. Dziś zdecydowanie typujemy poniżej 2.5 gola.

W drugim meczu dubla stawiamy, że HJK Helsinki przed własną widownią pokonają Mariehamn przynajmniej dwoma bramkami. Dla HJK nie ma lepszego rywala, bo goście od 2005 roku nie wygrali tutaj. Zwycięstwo gospodarzy jest zatem pewne, ale my liczymy na pokrycie europejskiego handicapu 0:1.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.32, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…